Ohařice mají nový web

Obec Ohařice nedaleko Jičína má nové webové stránky.  Pro svou novou prezentaci si zastupitelé vybrali variantu 1 v zelené barvě. Jak se vám líbí?

Lužany v novém kabátě

Od Listopadu 2023 využívají aplikaci Obec Informuje i v Lužanech. Vedení obce zvolilo pro své občany variantu 3, kterou jsme zhotovili v barvách obecního znaku

Kovanec má nový web

Obec Kovanec vybrala pro svoji novou webovou prezentaci variantu č. 4 vyvedenou v barvách obecního znaku, kde hlavní roli hraje modrá.

Bozkov

Od prosince 2023 využívají aplikaci Obec Informuje i v malebné obci Bozkov u Semil.

Nové zobrazení menu

Zobrazení menu úřad můžete nově zobrazovat ve formě tzv. megamenu. Díky tomuto zobrazení uvidíte po najetí na hlavní kategorii nejen podkategorie ale i jejich podstránky.

Ankety

Nově můžete v aplikaci Obec Informuje tvořit ankety. Jednoduše tak zjistíte, co si lidé myslí.

Archiv OZV

Obecně závazné vyhlášky, které již neplatí, máte nově možnost zařadit do archivu OZV