Vítejte na stránkách firmy Obec Informuje.

Nové zobrazení menu

Zobrazení menu úřad můžete nově zobrazovat ve formě tzv. megamenu. Díky tomuto zobrazení uvidíte po najetí na hlavní kategorii nejen podkategorie ale i jejich podstránky.

Ankety

Nově můžete v aplikaci Obec Informuje tvořit ankety. Jednoduše tak zjistíte, co si lidé myslí.

Archiv OZV

Obecně závazné vyhlášky, které již neplatí, máte nově možnost zařadit do archivu OZV

Infokanál

Součástí první aktualizace roku 2023 je i nový způsob komunikace mezi námi a našimi zákazníky. Nově budeme o všech novinkách informovat pomocí Infokanálu

Zrychlujeme !!!!

Přesunuli jsme všechny prezentace našich zákazníků na nové, výkonnější servery. Díky tomuto kroku budou vaše aplikace ještě rychlejší a nám umožní další rozvoj technologicky náročnějších modulů.

Událost z úřední desky

Součástí další aktualizace je velmi poptávaná možnost jednoduše vytvořit událost (a její návaznost na kalendáře) z vývěsky na úřední desce.

Automatická změna názvů dokumentů

V případě, kdy přidáte na úřední desku dokument, jehož název obsahuje specální znaky, jako podrtržítka apod., aplikace tyto znaky při zobrazení v úřední desce automaticky ignoruje.