Boháňka a její nový obecní web

Od června letošního roku mají novou obecní prezentaci také v Boháňce. Aplikace vychází z varianty č. 1 a je vyvedena v barvách obecního znaku.

Administrátoři obecního webu se těší na všechny možnosti, které jim platforma Obec Informuje nabízí. Zejména pak možnost okamžitého informování občanů při zveřejnění aktualit. Díky této funkci odpadne obci nutnost pořizování dalších aplikací, které řeší pouze rozesílku.

Vzhledem k tomu, že obec pronajímá společenský sál pro různé oslavy, sešlosti, plesy apod., správci budou velmi aktivně využívat i rezervační modul se všemi jeho výhodami.

prohlédnout reference z Obec Varianta 1