Bozkov

Od prosince 2023 využívají aplikaci Obec Informuje i v malebné obci Bozkov u Semil.

Obec Bozkov je velmi aktivní co se pořádání akcí týče ať už v místním kultůrním domě, anebo všude kolem. Pro tyto účely uživatelé stránek jistě oceňují přehledný kalendář akcí. Administrátoři pak jistě ocení funkci opožděné rozesílky, kdy mohou nastavit odeslání informačních emailů.

Místní SDH Bozkov využívají spolkový modul pro prezentaci hasičského sportu a aktualit z něj. Administrátoři oceňují automatické propisování aktualit na obecní web, stejně tak jako možnost zobrazit obsah pouze pro zaregistrované uživatele.