Hustířanka - mikroregion s novým webem

• Martin Stránský

Stále více obcí z mikroregionu Hustířanka so pořizuje službu Obec Informuje a mají tak své obecní weby u nás.

Vyjímkou není ani mikroregion samotný.

Webová aplikace pro mikroregiony má sdílenou úřední desku, což znamená, že se v momentě zveřejnění záznamu na desku mikroregionu záznam přenese rovnou do desky obce.

Dále pak aplikace zobrazuje všechny aktuality členských obcí (pokud to jejich řešení dovolí).

Občané tak mají v jednom webu informace o novinkách a událostí z celého mikroregionu, aniž by je do aplikace musel někdo přepisovat. Vše se děje plně automaticky.

prohlédnout reference z Mikroregion