Kněžnice má nový web

• Martin Stránský

Obec Kněžnice si nadělila k vánocům nový obecní web. Součástí webu je i modul pro mateřskou školu Beruška a místní SDH. Společně s místní mateřskou školou vyvíjíme i modul elektronických omluvenek.

Spolek dobrovolných hasičů používá modul organizace pro prezentaci svého spolku.

Díky tomu mají na jednom místě všechny informace z historie i současnosti spolku spolu se všemi fotografiemi.

Pro komunikaci se svými členy používají elektronickou nástěnku a všechny události zobrazují v kalendáři.

Obsah navíc jednoduše sdílejí na obecní web.

Mateřská škola Kněžnice využívá modul pro vzdělávací instituce.

Informovanost rodičů zajišťuje elektronická nástěnka s notifikacemi při přidání novinek.

Omlouvání žáků zajišťuje systém elektronických omluvenek.

Všechny plánované i již proběhlé události jsou na jendom místě, přehledně k dispozici.

Systém umožňuje i prezentaci obsahu pouze pro přihlášené uživatele. Nemusíte se tedy bát, že někdo cizí vidí obsah, který nemá být veřejný.