Nový web v Lanžově

V obci Lanžov máme další realizaci obecního systému Obec Informuje.

Obec je zároveň součástí mikroregionu Hustířanka, který s obcí sdílí úřední desku. Pan starosta má tak o jednu povinnost míň. Systém OI to za něj řeší automaticky.

Pro Lanžov jsme vyvinuli rezervační modul pro ubytovací kapacity, který v Lanžově používají pro svůj kemp. Díky on line sledování volných kapacit mají potenciální návštěvníci ihned přehled o tom, jaké ubytovací prostory jsou k aktuálně k dispozici.

V obci take využívaj modul pro mateřské školy.

Např. díky funkci opožděná rozesílka, může paní ředitelka do systému vložit události na celý školní rok dopředu a systém automaticky rozešle upozornění týden před akcí. Rodiče tak na žádnou událost nezapomenou

Obec Lanžov pro svůj obecní kemp využívá modul Kemp, díky kterému mají zájemci o ubytování pohodlnou možnost jak si zarezervovat svůj pobyt.

Modul kemp umí pracovat s rezervacemi velice efektivně a nabízí celou řadu užitečných nástrojů jak obecní ubytovací kapacity zpravovat.