Nový web v Nedělišti

Nový obecní web obce Neděliště s moduly pro hasiče, sportovce, zahrádkáře a chovatelé byl spuštěn 1. září 2022. Realizace vychází z šablony č. 2. Díky propojení spolkových modulů budou všechny informace z dění v obci v jednom místě.

Zároveň jsme pro Neděliště připravili nový modul Ankety, který umožní vedení obce získat názory svých občanů k různým tématům. Modul anket je od této chvíle k dispozici i všem ostatném zákazníkům jako součást licence.

Spolek dobrovolných hasičů Neděliště má diky modulu Organizace vlastní webovou stránku.

Aktuality a pozvánky na své akce nyní může jedním kliknutím sdílet na stránky samotné obce. Odpadá tak nutnost zadávat obsah na vícero místech.

O všech novinkách jsou pak členové SDH upozorněni emailem.

K organizaci jejich činnosti pak poslouží elektronická nástěnka.

Sportovní klub Neděliště získal s modulem Organizace možnost prezentovat svou činnost na vlastní webové stránce.

Svůj obsah mohou i sportovci sdílet na obec a ušetřit obecním administrátorům práci s tvorbou obsahu.

Svou webovou stránku využívá také spolek Chovatelů

Stejně jako výše zmiňované spolky, mají i chovatelé aplikaci k dispozici pro prezentaci svého spolku a jeho aktivit, které se mohou propisovat přímo do obecního webu.

V rámci pokrytí všech spolků v Nedělištích mají svoji webovoou prezentaci i místní Zahrádkáři.

I oni mohou prezentovat aktuality svého spolku moderně na webu díky modulu Organizace.