ZŠ Dubenec využívá OI

Základní škola Dukelských bojovníků v Dubenci nově využívá školní modul platformy Obec Informuje. Apliakce mj. nabízí personalizovaný obsah pro přihlášené uživatele z řad rodičů, elektronickou nástěnku a rezervační moduly na kroužky, akce a rodičovské schůzky.

Systém je napojen na školní informační systém Bakaláři, z kterého prezentuje nejdůležitější informace přímo do webu. Školní část platformy je nová a my neustále pracujeme na jejím dalším rozvoji a funkcích, které zjednoduší život jak administrátorům aplikace tak rodičům žáků.

prohlédnout reference z Varianta 2