Podhorní újezd a Vojice

• Martin Stránský

Podhorní újezd je malebná obec blízko Jičína, která od března využívá pro svou prezentaci na internetu aplikaci Obec Informuje

Pro rezervaci místní posilovny mohou občané využít rezervační systém. Hlášení místního rozhlasu se nově ukládá do webových stránek a je tak vždy k dispozici. Společně s těmito funkcemi zde využívají celý rozsah našich služeb.

Spolu s obecní prezentací využívají v Podhorním újezdě i další moduly řešení Obec Informuje:

Základní a mateřská škola Vojice využívá modul škola pro správou svých dvou institucí.

Personalizovaný obsah, elektronická omluvenka, rezervační systém a spoustu dalšího, to je školní modul OI.

Na své si přijdou i příznivci TJ Sokol Podhorní Újezd, kteří mohou svůj spolek sledovat nově na webu díky modulu Organizace

Na své si přijdou i místní hasiči. Spolek SDH Vojice využívá modul orhanizace k prezentováí svých hasičských aktivit.

Stejně jako u všech modulů OI, i hasičský umožňuje sdílet obsah přímo na hlavní stránku obecního webu.