ZŠ Vojice

Základní a mateřská škola Vojice využívá modul Škola pro správu svých škol.

Školní web využívá možnosti personalizovaného obsahu, který přihlášeným uživatelům nabízí primárně obsah týkající se jejich preferencí (tříd ve kterých mají své děti)

Aplikace nadále disponuje moduly pro rezervaci kroužků, letních táborů a nově také modulem třídních schůzek, který umožňuje rodičům rezervovat přesný čas setkání s učitelem v rámci třídních schůzek.

Samozřejmostí je i omluvenkový systém, díky kterému rodiče jednoduše zadávají absenci do systému a učitelé je  jednoduše zpracovavají.

Jako u všech služeb Obec Informuje, disponuje i školní modul rozesílkou notifikací k publikovanému obsahu na základě preferencí svých odběratelů.

prohlédnout reference z Varianta 1